THE WORLD GAMES NL

PERSCONTACTEN

Overzicht The World Games NL en alle sportbonden

THE WORLD GAMES NL

PERS-CONTACTEN

Overzicht The World Games NL en alle sportbonden

CONTACTPERSONEN

Voor vragen en persverzoeken kun je contact opnemen met: pers@theworldgamesnl.nl. Begin 2022 zal er op deze pagina een actuele lijst met perscontacten per sport/discipline te vinden zijn.

Algemeen – pers@theworldgamesnl.nl

Biljart – Rolf Slotboom (KNBB) (e-mail: rslotboom@knbb.nl)

Bowlen – Jan Jaap van der Sar (NBF) (e-mail: jjvandersar@bowlen.nl)

Gymsport – Nienke Drieënhuizen (KNGU) (e-mail: drieenhuizen@kngu.nl)

Handboogsport – Harm van der Hoff (NHB) (e-mail:harmvanderhoff@handboogsport.nl)

Inline-skaten – Huub Snoep (KNSB) (e-mail: h.snoep@knsb.nl)

Jiu jitsu – Marcel Kouwenberg (JBN) (e-mail: marcel.kouwenberg@ziggo.nl)

Kanopolo – Martijn Rol (Watersportverbond) (e-mail: mwmrol@hotmail.com )

Karate – Lonneke Meijer (KBN) (e-mail: lonneke.meijer@kbn.nl)

Kickboksen – Alexander Engelhardt (WAKO) (e-mail: alex@wakonederland.nl)

Korfbal –  Kees Rodenburg (KNKV) (e-mail: kees.rodenburg@knkv.nl)

Powerliften – Ielja Strik (KrachtsportNL) (e-mail: mca.strik@home.nl)

Squash – Guido Ploem (SBN) (e-mail: guido@squashbond.nl)

Touwtrekken – Rieki van Raaij (NTB) (e-mail: rvanraaij@touwtrekken.com)

Wakeboarden – Peter van Gestel (NWWB) (e-mail: peterwbboat@gmail.com)